Naturalnie z Pudełka

mydło wegańskie MINISTERSTWO DOBREGO MYDŁA

Ministerstwo Dobrego Mydła to mała rodzinna manufaktura mydlarska założona przez siostry Anię i Ulę Bieluń. Dziewczyny piszą, że w ich małej manufakturze nie ma wyrabiania norm, ani planów sprzedażowych do zrealizowania, co mogłoby obniżyć jakość ich produktów. Tym bardziej doceniamy, że udało im się dotrzymać dawno złożonej obietnicy i dostarczyć ich małe dzieła sztuki do każdej z Was. Do pudełek trafiły różne rodzaje mydełek, ale wszystkie są wegańskie.

Przejdź do sklepu

olej tamanu tłoczony na zimno SUNNIVA MED

Drzewo tamanu rodzi owoce w smaku podobne do jabłek. Tłoczony na zimno olej z ich pestek jest żółtawy, gęsty i ma intensywny, korzenny zapach. Olej ten ma niespotykane właściwości antybakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybicze, przeciwbólowe i regenerujące. Olej tamanu posiada udowodnione działanie w niwelowaniu blizn i rozstępów. Po 9 tygodniach jego stosowania blizny stają się mniej widoczne, a kondycja skóry jest znakomita.

Przejdź do sklepu

krem nawilżająco-ujędrniający CLOCHEE

Clochee to polska firma, która stawia na wysoką jakość, naturę i ekologię. Budując ekologiczną markę deklaruje, że nie idzie na skróty na żadnym etapie ścieżki produkcyjnej swoich kosmetyków. Oznacza to, że w produktach Clochee próżno szukać niesprawdzonych półproduktów i receptur. Opakowanie także musi być wyprodukowane z surowców wtórnych i łatwo poddających się recyklingowi.

gęste muszkatołowe masło do ciała KĄPIEL AGAFII

Wybraliśmy dla Ciebie gęste masło do ciała, które w swoim składzie nie ma parafiny. Jest to składnik, który tworzy na skórze szczelną powłokę uniemożliwiając skórze oddychanie i utrzymywanie prawidłowej wilgotności. Sprawia również mylne wrażenie wygładzenia skóry. Na krótkiej liście składników znajdziesz wartościowe produkty, np. olej z gałki muszkatołowej, olejek z dzikiej róży oraz karminowy goździk, które intensywnie odżywią i zregenerują Twoją skórę. :)

Przejdź do sklepu

próbki: kremy do twarzy na dzień i na noc BIOLAVEN ORGANIC

Biolaven Organic to nowa linia produktów znanej, polskiej firmy Sylveco. Motywem przewodnim produktów tej marki są winogrona i lawenda.

Przejdź do sklepu

Łączna wartość kosmetyków w pudełku to